Najpiękniejsze jest to czego nie widać! Zwłaszcza w fotografii.

slide6
slider-8
slide5
slide4
slide3
slide2
slide1
slider-9
slider-7
Fotografia użytkowa
Tym terminem określam wszelkie prace, których celem jest zaspokojenie potrzeb osoby zamawiającej zdjęcia, obojętnie: fotoedytora, właściciela małej firmy, art directora agencji reklamowej, czy w końcu osób uczestniczących w uroczystościach rodzinnych. Staram się, jak najlepiej zrozumieć cel zamówienia i dobrać odpowiednie środki.

więcej
Fotografia osobista
Czasami sprawne rzemiosło nie wystarcza mnie samej. Dusza wyrywa się do czegoś nieokreślonego, jak w piosence śpiewanej przez Jerzego Stuhra w Opolu: „…czasami człowiek musi, inaczej się udusi, uuu”. I tak potrafię jednego dnia zajmować się najbardziej klasyczną w formie i treści fotografią dokumentalną, by za tydzień szaleć w cyfrowym świecie abstrakcji.

więcej
Dydaktyka fotografii
Uczę fotografii od bardzo dawna, co prawda z przerwą. Ćwierć wieku lat temu, przez trzy lata byłam instruktorem fotografii w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Wychowałam sobie kilku dobrych przyjaciół, obecnie będących wziętymi operatorami filmowymi lub sprawnymi fotografami. Od 2001 roku jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Fotografii.

więcej
Top